Napisane przez:
dnia:
tagged , , ,
kredyty?

Torby z nadrukiem

Ostatnio wielka nagonka się zrobiła na wszelkiego rodzaju opakowania foliowe, niestety prawda jest taka, że w tej nagonce jest bardzo dużo prawdy. Folia jest praktycznie wszędzie, torby foliowe walają się po polach, łąkach i w rzekach. Firmy zamiast zmienić politykę i przejść na biodegradowalne torby papierowe, to cały czas zastanawiają się czy można jeszcze korzystać z foliówek…

Torebki papierowe z nadrukiem

Torby z nadrukiem to obecnie najlepsza forma reklamy, szczególnie jak wybierze się torby papierowe ekologiczne. Takie torby ze swoim własnym logo można zamówić tutaj: torby z nadrukiem. Nie należy też kierować się tylko ceną, ale i jakością wykonania torby – to bardzo ważne nie tylko dla samego wizerunku formy, ale także dla własnej pewności, że towar włożony do torebki nie wypadnie dołem.

Torby papierowe oprócz reklamy jaką mogą zrobić (po warunkiem, że firma zamówiła torby ze swoim indywidualnym nadrukiem) są też bardzo praktyczne w użytkowaniu, ponieważ są zdecydowanie mocniejsze od foliówek.

Aby wybrać sobie formaty torebek należy zobaczyć tabelkę z wymiarami i cenami torebek bez nadruku (tutaj: torby papierowe białe || torby papierowe brązowe || torby papierowe kolorowe) a następnie zobaczyć cennik nadruków.

Można zamówić małą ilość toreb na próbę (np. tylko jeden kartonik).

Torby papierowe z własnym nadrukiem