Napisane przez:
dnia:
tagged , ,
kredyty?

Recepta na udany związek małżeński!

Jestem już kilkanaście (hmmm właściwie to śmiało mogę stwierdzić, że dzieścia kilka) lat w związku małżeńskim… szczęśliwym – co zadecydowało o tym, że jestem zadowolony i zaspokojony a także że ani ja ani moja ukochana pomarańczka nie szukamy dodatkowych wrażeń, ani ekscesów? Lista moim zdaniem najważniejszych czynników składających się na jedną receptę: udanego związku małżeńskiego!

 1. Świętuj dobre nowiny – każdy nawet mały sukces należy uczcić, w postaci lampki wina z ukochaną, czy wyjściem na kolację, nie zależnie czy tą dobrą nowiną jest podwyżka w pracy, anulowanie mandatu, czy pozytywnie rozpatrzona reklamacja rozbitego smartfona.
 2. Przestrzegaj zachowania zasady 5 do 1. Aby zniwelować jedną negatywną rzecz (zmartwienie) potrzebujesz aż pięciu pozytywów, dlatego… patrz punkt 1 🙂
 3. Utrzymywanie wysokich standardów małżeństwa – Często słyszę, że w małżeństwach są problemy, bo oczekiwania jednej strony w stosunku do drugiej są za wysokie. Nieprawda! Im więcej oczekujesz tym więcej dostajesz, dlatego: Nie zadowalaj się małżeństwem drugiej kategorii.
 4. Nie oczekuj, że twoja druga połowa sprawi, że będziesz szczęśliwy, na szczęście pracuje każdy sam!! Sprawia przyjemności sobie ( i przy okazji partnerowi). Jeżeli będziesz oczekiwać że szczęście samo na Ciebie spadnie – możesz się nie doczekać.
 5. Pozytywnie zaskakuj partnera – często rob partnerowi niespodzianki, niezapowiedziany masaż karku, wyjście na kolację, kup czekoladki, albo dobre wino…
 6. Dużo zaufania  – ciągłe podejrzenia niszczą wszystko, a przede wszystkim szczęście!
 7. Dużo seksu – tak, to jeden z najważniejszych elementów udanego związku małżeńskiego, bo jeśli w którymś momencie okazuje się, że rutyna dnia codziennego przesłoniła wasze intymne doznania to będzie amba. (-> co zrobić, żeby urosły mi piersi)

To są najważniejsze rzeczy, które moim zdaniem przyczyniły się do tego, że nie szukam kochanek, że nie rozpada się małżeństwo i do tego, że jestem po prostu szczęśliwy. A o takich przyziemnych rzeczach jak higiena osobista (zmieniaj skarpetki codziennie, albo kilka razy dziennie, myj zęby, dbaj o tężyznę itd. a kobieta, by nie zaniedbywała się – włosy, paznokcie, make up, etc.) nie powinienem mówić. Oto i cała recepta na udany związek małżeński

Zobacz także: recepta na udany związek małżeński
www.listwy-schody.pl
agencja celna
Kiedy kwitną jabłonie?

Ocet Jabłkowy w odchudzaniu.

Odchudzanie jest dużym wyzwaniem, ale pół żartem pół serio poniżej wypisuję Wam listę korzyści jakie zaznamy jeśli będziemy wytrwale dążyć do celu!

 • Poprawi się nasze zdrowie – osoby szczupłe mają mniejsze prawdopodobieństwo zachorowania na cukrzycę bądź zawał serca.
 • Każde ubranie będzie na nas dobrze wyglądać – będziemy mogły zakładać co tylko się nam podoba bez obawy, że nie będzie dla nas rozmiaru…
 • Z utęsknieniem będziemy czekać na lato – nasze zgrabne ciałka bez skrępowania będziemy mogły wystawiać na plaży do widoku publicznego!
 • Inni pójdą w nasze ślady, staniemy się dla nich impulsem i motywatorem do działania.
 • Pozowanie do zdjęć nie będzie takie straszne… że pęknie klisza:)
 • Wagę będzie mógł znać każdy, nie będzie to żadna tajemnica!
 • Dokuczliwie komentarze skończą się raz na zawsze.
 • Nasz facet będzie mógł nosić Cię na rękach bez obawy, że upuści…
 • Zużyjemy mniej kosmetyków do pielęgnacji ciała:)