Napisane przez:
dnia:
kredyty?

Jaką formę reklamy wybrać?

Wiele osób zastanawia się jaką formę reklamy wybrać, gdzie na dzień dzisiejszy zalewa nas fala spamu reklamowego, od telewizji (spoty po kilkadziesiąt minut w przerwie na reklamę podczas filmu) wszechobecne bilbordy, szyldy, i fakt, że papierowych ulotek reklamowych jest coraz mniej, to jednak reklamować się trzeba. Dobrym rozwiązaniem wydają się być torebki papierowe z nadrukiem reklamowym. Torby takie nie dość, że są dobrym sposobem na zapakowanie sprzedawanego produktu to dodatkowo można na nich nadrukować logotyp i tym samym pełnią one wtedy funkcję reklamową. Wiedzą o tym nie tylko największe firmy typu Jeronimo Martins, czy Mercedes, ale także małe lokalne firmy, które dzięki takim torebkom mają możliwość wyróżnienia się spośród konkurencji rynku lokalnego. Torby papierowe z nadrukiem własnego logo są bardzo mile widziane w oku potencjalnych klientów i można zauważyć, że chętniej oni wybierają takie sklepy, gdzie torebkę papierową dostają za darmo!

Torebki papierowe

Dzisiaj w dobie ekologii warto zwrócić też szczególną uwagę, że torby papierowe jako już produkt niepotrzebny zostają wyrzucone na wysypisko śmieci (lub idą do recyklingu) jednak na tym wysypisku rozkładają się kilka tygodni i ulegają całkowitej biodegradacji! nikt nie słyszał aby w morzy pływała masa torebek papierowych, powodując zanieczyszczenie środowiska, dlatego warto pokusić się o wybranie takiej torby zamiast popularnej foliówki.
Tego typu torebki papierowe można zamówić na stronie drukarni, dzięki czemu przyczynicie się Państwo do redukcji zanieczyszczeń.