Napisane przez:
dnia:
tagged ,
kredyty?

Fenomen Jacka Wiśniowskiego z sukces.pl

Krok do przodu

Niezaprzeczalnie Pan Jacek Wiśniowski, właściciel serwisu sukces.pl i autor książki „Rusz Dupę”, osiągnął sukces. Jest to zarówno sukces medialny jak i finansowy. Z mojego punktu widzenia najważniejszą rzeczą jaką osiągną to stabilna sytuacja finansowa, spore zaplecze intelektualno informacyjne stanowiące niepodważalny materiał dla dalszego rozwoju.
Po obejrzeniu wielu filmów zrealizowanych przez Pana Jacka można by rzec, że są one o tym samym, o rozwoju osobistym w każdym możliwym aspekcie, o wzmocnieniu własnego ja, o nabraniu pewności siebie i o zwalczeniu różnego rodzaju zahamowań tylko po to by autentycznie zacząć iść do przodu w kierunku rozwoju intelektualnego, osobowego i to o co  nam wszystkim chodzi rozwoju finansowego. Problem jednak w tym, że recepty JAK TO OSIĄGNĄĆ pan Jacek nie podaje. Dlaczego? bo nie ma takiej recepty. Każdy podąża inną drogą i każdy ma inne predyspozycje, nie mówiąc o tym, że pieniądze nie lubią rozgłosu. O tym mówił i Elon Musk i Prezydent Trump i nawet sam p. Jacek Wiśniowski. Jest takie stare rosyjskie powiedzenie „tisze jedziesz dalsze budziesz” i wydaje się to być także bardzo adekwatne do rozwoju finansowego. Każde przedsięwzięcie im bardziej rozdmuchane zazwyczaj większą klęską się kończy.

Wracając do filmów pana Jacka.

Oglądałeś już wiele z nich? nie możesz się doczekać następnego ?? to BŁĄD! to znaczy , że się nie rozwijasz i na dobrą sprawę nie masz szans na osiągnięcie sukcesu. Dlaczego? bo stoisz w miejscu! Gdybyś naprawdę chciał zarabiać duże pieniądze, to nie oglądałbyś kolejnych filmów na Youtubie, tylko wziął się do roboty. Nie wiesz jak to działa?
poniżej plan działania, o którym nie tylko w książce „Sukces” piszą, nie tylko p. Jacek mówi w prawie każdym filmie, ale możesz to znaleźć wszędzie na każdym kroku:

  1. postawić sobie cel: np. 1.000.000 zł na koncie do końca roku
  2. zastanowić się jak to można osiągnąć na małą skalę (1000zł w przyszłym tygodniu)
  3. zacząć to robić
  4. w tym samym czasie pomyśleć jak zwiększyć skalę, by w kolejnym tygodniu zarobić nie 1000, a 2000 zł
  5. nie ociągać się, tylko robić…
  6. po pierwszym miesiącu mieć 1000 + 2000 + 4000 + 8000 zł
  7. w kolejnym miesiącu zarobić nie 15.000, a 60.000zł, w kolejnym 300k PLN itd.

I co dalej ?

Obejrzałeś masę filmów, przeczytałeś masę książek, więc wiesz jak to zrobić, wystarczy się tylko chwilę zastanowić, wejść w siebie, w swoją podświadomość i zacząć działać!

Ja tak zrobiłem, moje dochody z tygodnia na tydzień mniej więcej się podwajają, czasem jest wzrost tylko o 30%, czasem o 50%, a czasem o ponad 100%. Czego i Wam kochani życzę.

Zobacz także: małe kasy fiskalne || Problemy zdrowotne ? || Zarabiamy na medium || Ocet w odchudzaniu ||

Na czym Fenomen Pana Jacka polega?

Otóż przede wszystkim na tym, że niezależnie od prowadzenia sobie życia społecznego – filmiki na Youtubie, konto na Instagramie, to cały czas Pan Jacek pracuje, cały czas rozwija siebie i pomnaża kapitał. Pewnie zaczynał od zera, albo z małym kapitałem startowym. Powtórzę: cały czas pracuje, rozwija się i pomnaża kapitał. A ty dlaczego czytasz ten tekst zamiast wziąć się do roboty? dlaczego ciągle siedzisz na gierkach na komórce, oglądasz Youtuba, lub TV, grasz na konsoli, a nie weźmiesz się za działania tu i TERAZ?
Startuj! Jeżeli jednak masz jakieś obiekcje to kup sobie książkę „Rusz Dupę”.

 

***

` Moim szczęściem wyrządzam krzywdę innej osobie, tak naprawdę jest to ostatnia osoba, którą chciałabym skrzywdzić. Dlaczego to jest takie trudne? Nie potrafię cieszyć się do końca. Może wcale nie powinnam? Może jest to znak, by podejść do tego z dystansem? Może tak właśnie muszę zrobić, by w razie rozczarowania nie cierpieć tak mocno…`

Cytat bardzo trafny do mojej obecnej sytuacji. Czuję, że krzywdzę moją mamę. Im bliżej do przeprowadzki tym mama jest w gorszym stanie. Widzę to po niej. Nie mówi nic, ale jest taka ponura, taka milcząca. No tak.. bo co ma mówić? Już pewnie czuje się bezradna. Mi też będzie przykro jak będę w drodze do nowego (starego) domu. Będę za nią tęsknić, bo to moja mama.

Ostatnio moje dni wyglądają tak samo. Siedzę w domu, nie chce mi się sprzątać. Zajmuję się synkiem, usypiam go, co ostatnio trwa dłużej niż zwykle. Dużo siedzę na moich grach (m.in farmerama i pet party na nk) i ciągle mi mało. Trochę zamulam. Musze coś z sobą zrobić, przejść na dietę albo coś. Może za te 11 dni coś się zmieni.. tzn na pewno coś się zmieni, ale czy zmieni się to coś ze mną.. ?