Napisane przez:
dnia:
tagged ,
kredyty?

Dia Remedium plaster na leczenie cukrzycy – wielkie oszustwo!

Cukrzyca

– Każdy kto jest chory na cukrzycę (niezależnie czy typu 1 czy 2), nie raz od lekarza słyszał, że jego choroba nie jest w pełni wyleczalna. Można w znaczący sposób ograniczyć efekty choroby, ale jej się nie wyleczy. Jednak w sieci pod wieloma adresami usiłują nam sprzedać cudowne specyfiki które w 100% leczą cukrzycę. Tym razem jest to Dia Remedium organiczny plaster na leczenie cukrzycy. Zatem zobaczmy w co nas próbują wpakować. (Ja trafiłem na kilka prawie identycznych stronek sprzedażowych m.in.: improvelevel-blog.com czy riskysugar-level.com) i od razu na samej górze wielkie logo próbujące uśpić naszą czujność: „Dziennik medyczny

Dia Remedium – poleca doktor Jerzy B. Wilczur

Wilczur - oszustwoDoktor Jerzy B. Wilczur – doktor medycyny, profesor i badacz, zastępca dyrektora oddziału terapii rehabilitacyjnej
Problem w tym, że nie ma kogoś takiego jak doktor Jerzy B. Wilczur, a to stanowisko to jakiś żart! Zdjęcie które pokazuje się w serwisie obok nazwiska Jerzego Wilczura wg google to Vladimír Filípek i jest wykorzystywane na wielu innych serwisach sprzedających cudowne preparaty… Pan wyimaginowany doktor Wilczur pracuje ponoć w KRAJOWYM CENTRUM BADAŃ ENDOKRYNOLOGICZNYCH – tyle, że w Polsce takiego nie ma, jedyne coś co można znaleźć o podobnej nazwie jest w Indiach 🙁 – kolejne oszustwo

Dia Remedium – poleca Ronald Richards

Ronald RichardsZdjęcie doktora Ronalda Richardsa (właściwie aktora) jest kupione z clipart-library.com i występuje na setkach stron medycznych i paramedycznych i nie jest to żaden doktor, a tym bardziej nie nazywa się Ronald Richards

Zamiast 278zł tylko 139zł – jeśli kupisz w ciągu 15 minut

Typowe granie na emocjach i żerowanie na ludzkim nieszczęściu. Każdy kto szuka takich preparatów z pewnością jest w trudnej sytuacji (albo sam jest chory, albo ktoś z najbliższych) i często nie do końca myśli logicznie, a tutaj presja czasowa powoduje, że wywierają na nas silny wpływ emocjonalny. STOP – nie kupujcie tego!

Dlaczego mówimy nie dla dia remedium?

 • Rzecz niedopuszczalna w Polsce to brak danych sprzedającego ! podany jest tylko jakiś adres w USA jako wyprodukowano dla…  a kto odpowiedzialny za działanie lub niedziałanie plastrów? A do kogo się zwrócić, jak plastry okażą się szkodliwe? a kto jest odpowiedzialny za wysyłkę?
 • W regulaminie brak jakiegokolwiek kontaktu, żadnych nazw firm, żadnych telefonów, nic. Oszustwo szyte grubymi nićmi.
 • Budowa strony sprzedażowej – wszystkie linki na stronie prowadzą tylko do DiaRemedium - brak certyfikatówzakładki z formularzem zamówienia, więc nic więcej się nie dowiecie poza komunałami, o tym ile to ludzi umiera od cukrzycy i jaka to straszna choroba, tak jakbyśmy my z cukrzycą o tym nie wiedzieli. Dodatkowo jakieś trefne certyfikaty, których nawet nie da się powiększyć.
 • W Polsce aby lek był dopuszczony musi mieć pozwolenie na sprzedaż na terenie kraju, a dodatkowo firma sprzedająca musi mieć zezwolenie Głównego Inspektora Farmaceutycznego na obrót produktami leczniczymi. Skoro nikt się pod tym nie podpisał, to skąd mamy wiedzieć, że zakup tego jest w ogóle legalny?
 • Czy plastry są wpisane do rejestru produktów leczniczych? Są dopuszczone do sprzedaży w Polsce? Trudno, więc przewidzieć bezpieczeństwo i skutki zdrowotne dla organizmu po kuracji tymi plastrami.
100% gwarancja zwrotu pieniędzy – naciąganie

Wielkimi literami: 100% gwarancja zwrotu pieniędzy – w regulaminie jest że zwracają pieniądze po odesłaniu oryginalnie zamkniętych produktów – a co jeśli użyliśmy i nie działają, a poza tym gdzie odesłać, do stanów? wysyłka do Stanów przekroczy 139 zł czyli to co zapłaciliśmy za produkt.

DiaRemedium – cudowny lek na wszystko

Według informacji zawartych na stronie sprzedażowej lek ten pomaga na:

 • pomaga w regulacji równowagi hormonalnej organizmu,
 • wzmacnia ściany naczyń krwionośnych,
 • normalizuje ciśnienie krwi,
 • wzmacnia pracę serca,
 • obniża poziom cholesterolu,
 • wzmacnia odporność organizmu,
 • oczyszcza ciało z toksyn.

Do kompletu zapomnieli dodać: pierze, sprząta i gotuje, a także krawaty wiąże i usuwa ciąże. Każdy wie, że jeśli coś jest od wszystkiego, to naprawdę jest on niczego.

DIA REmedium – opinie

Na końcu jednej ze stronek są opinie ponoć zachwyconych skutecznością leku klientek. Problem w tym, że to nie są prawdziwe klientki. Nikt przy zdrowych zmysłach nie uwierzy, że na wszystkie 7 opinii na stronie sprzedażowej postronnych klientek, każda zamieściła jednozdaniowy wpis i dodała swoje zdjęcie! tym bardziej, że formularz poniżej nie dość, że nie działa, to jeszcze nawet nie ma okienka do dodania zdjęcia. Więc wszystkie te opinie nt. DiaRemedium są wyssane z palca.

Podsumowując:

Moim zdaniem, jeżeli ten DiaRemedium to byłby taki cudowny lek, to już by był wprowadzony do aptek i lekarze by go zalecali, a nie spotkałem się z żadnym lekarzem, który by to polecał – no może poza wyimaginowanym pseudo-doktorem Jerzym Wilczurem.