Napisane przez:
dnia:
tagged , ,
kredyty?

Co robić gdy koronawirus szaleje?

Hey, to znowu ja, wiele osób zastanawia się co robić gdy szaleje pandemia koronowirusa i jak powiem Wam szczerze mam kilka rozwiązań na poszczególne szczegółowe zapytania:

  1. Jak się uchronić przed KORONOWIRUSEM ? Odpowiedź: niestety nie ma na ten moment ani szczepionki, ani leku wyraźnie skutecznego i najlepszymi rozwiązaniami są: unikanie dużych skupisk ludzkich, dbanie o swój stan fizyczny (witaminy z owoców i warzyw, trochę ruchu), a także modlitwa. Dla tych co potrzebują polecam:
  2. Co zrobić z dziećmi jak się nudzą w domu? można zastosować np. listę wyzwań dla dzieci
  3. Dla osób z problemami z pracą i zarobkami – nie mam podpowiedzi póki co, ale na pewno nie polecam rozwiązania zaproponowanego kilka lat temu przez pana Komorowskiego, gdzie na pytanie jak żyć odpowiedział: weź kredyt.
  4. Można też przeczytać to: http://www.wirtualnymysliborz.pl lub zapoznać się z tym: https://debowetarasy.pl
  5. Bardzo ciekawym czasem na spędzenie czasu zdaje się być szydełkowanie, szczególnie przydatne jest osobom nadpobudliwym, które mogą w ten sposób ukoić kołatane nerwy.
  6. Czasem pomaga czytanie książek, ugotowanie obiadu, zaproszenie funfeli na kolację ze świecami i winem,  a w wolnej chwili można zerknąć na stronę naszego sponsora: https://www.preklady-rustina.org/praha.php