Napisane przez:
dnia:
kredyty?

Algorytm Roberta Millwarda – super zarobki – oszustwo!

Robert Millward – algorytm zarabiania

Kolejny kontrowersyjny algorytm zysku ekonomisty i biznesmena Roberta Millwarda na pewno rozgrzewa – ja też chciałbym zarabiać tak jak obiecują na stronach w reklamach po 900… 1200… 1800 zł dziennie. Zewsząd atakują nas reklamy, wręcz nachalne, czasem intrygujące (jestem leniwa zarabiam 5000 tygodniowo). Niestety to kolejne oszustwo poniżej dowody:

Robert Millward – człowiek widmo

niestety kilka lat temu zdjęcie było do kupienia na stockach i nie jest to na pewno żaden Robert Millward.  Ponoć jest 39-letnim ekonomistą, który posiada 15 lat doświadczenia w branży bankowej i jak piszę jego algorytm opiera się o dokonania ekonomistów:

Przyznanie Hollandowi, Blankowi i Mexwellowi Nobla wstrząsnęło rynkiem.

Problem w tym, że żaden z wymienionych Nobla nie dostał…
Najbardziej zastanawiające jest to, ze takich niby systemów do zarabiania jest masa, powstają jak pączki po deszczu, a ludzie cały czas dają się na to nabrać. Nie ma takich systemów, że wpłacasz parę złotych i masz z tego 1000% zysku… bo jakby były to pomyśl jaką kasę trzepaliby Ci, którzy mają kasę, taki Elon Musk, zamiast marzyc o podbojach księżyca, wpłacił by na taki „super system” zamiast 500 zł, to np. 10.000.000 $ i miałby 1000% zysku po miesiącu… wyobrażasz sobie taką kasę? to po co mu cokolwiek robić… wystarczy do tematu podejść zdroworozsądkowo by upewnić się, że nie ma możliwości, aby te systemy rzeczywiście przynosiły takie zyski jak się o nich opowiada. Najczęściej są to piramidki rożnego rodzaju i rzeczywiście przynoszą zyski, ale… tylko dla ich założycieli.

A to gadanie, że jeden z drugim dostali Nobla… żałosne za chwilę połowa ludzkości miała by Nobla 😀 od tych gadek po prostu można dostać fioła, omamy się jakieś włączają 🙁 Ale prawda jest taka, że to my zwykli zjadacze chleba sami napędzamy olbrzymią maszynę wkrętów, bo gdybyśmy nie wierzyli w czcze gadanie o niewiarygodnych zyskach, nie dawali się naciąć na góry złota za wpłatę „jedynie” 99zł, jedyne 167zł, za jedyne 500zł… to by „organizatorom” nie opłacało się tego wymyślać i musieli by wziąć się za poważniejszą pracę, jak np. kopanie rowów, czy inne brudne prace, do których obecnie nie ma chętnych… PS bezrobocie w Polsce obecnie jest na poziomie początku lat 90tych. Szok, nieprawdaż? zobaczymy gdzie dalej zajdziesz Polsko!